FÒRUM

Anuncis i notícies generals

Pàgina: ()   1  2  3  4  5  6  7  8  9  ()
DebatIniciat perRespostesDarrer missatge
Representacions Àmbit Social 2n d'ESO Imatge ARTUR VIDAL LLOBERA *PROF AS ARTUR VIDAL LLOBERA *PROF AS 0 Mon, 21 May 2018, 13:18
Algun poll al centre Imatge MARIA AMPARO TALENS UBEDA *PROF ACT MARIA AMPARO TALENS UBEDA *PROF ACT 0 Wed, 16 May 2018, 14:30
Fira de Ciència al carrer Imatge MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT 0 Sat, 12 May 2018, 18:17
Projecte de recerca Imatge Tatiana Rahola Giro *EST ESO4A Tatiana Rahola Giro *EST ESO4A 0 Fri, 11 May 2018, 09:29
Projecte Imatge Chloé Nat Lirón *EST ESO4C Chloé Nat Lirón *EST ESO4C 0 Fri, 11 May 2018, 09:27
Projecte de Recerca Imatge Tatiana Rahola Giro *EST ESO4A Tatiana Rahola Giro *EST ESO4A 0 Fri, 11 May 2018, 08:48
Projecte de recerca Imatge Chloé Nat Lirón *EST ESO4C Chloé Nat Lirón *EST ESO4C 0 Fri, 11 May 2018, 08:47
Simposi de Treballs de Recerca de Batxillerat Imatge Bernat Bredemeyer Leon *EST BAT1A Bernat Bredemeyer Leon *EST BAT1A 0 Thu, 10 May 2018, 10:40
AEE Institut Montgrós Imatge XAVIER IBANEZ SOLER *PROF ACT XAVIER IBANEZ SOLER *PROF ACT 0 Mon, 7 May 2018, 17:24
Projecte de recerca Imatge Ainoa Martin Carmona *EST ESO4C Ainoa Martin Carmona *EST ESO4C 0 Mon, 7 May 2018, 11:34
ROBA i OBJECTES PERDUTS Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Sat, 5 May 2018, 21:44
Sevei de transport i beques de menjador 2018-2019 Imatge MARIA AMPARO TALENS UBEDA *PROF ACT MARIA AMPARO TALENS UBEDA *PROF ACT 0 Thu, 3 May 2018, 21:35
Sant Jordi 2018 Imatge MÒNICA  ROBLES MOGA *PROF AL MÒNICA ROBLES MOGA *PROF AL 1 Tue, 1 May 2018, 10:58
Lliurament Premi (RE)IMAGINA’T Imatge RAQUEL CASAS PROF AL RAQUEL CASAS PROF AL 1 Wed, 25 Apr 2018, 19:58
CAMPANYA DE RECOLLIDA DE RESTES ORGÀNIQUES -COMPOSTADOR Imatge SANDRA FERRER PEREZ PROF DO SANDRA FERRER PEREZ PROF DO 0 Mon, 23 Apr 2018, 14:26
URGENT: MODIFICACIÓ HORA ARRIBADA VIATGE 4T ESO Imatge MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT 0 Sun, 22 Apr 2018, 07:47
Finde curs: Florència i Pisa Imatge RAQUEL CASAS PROF AL RAQUEL CASAS PROF AL 0 Sat, 21 Apr 2018, 18:27
Fi de curs: Itàlia Imatge RAQUEL CASAS PROF AL RAQUEL CASAS PROF AL 0 Fri, 20 Apr 2018, 18:56
Informació ACTIVITATS EXTRAESCOLARS i AEE Imatge XAVIER IBANEZ SOLER *PROF ACT XAVIER IBANEZ SOLER *PROF ACT 0 Thu, 19 Apr 2018, 11:46
2n dia viatge fi de curs a Italia! Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 1 Thu, 19 Apr 2018, 11:33
1r dia del viatge fi d'etapa de 4t d'ESO a Italia Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Wed, 18 Apr 2018, 22:16
2 de Maig: xerrada organitzada per l'AMPA Imatge Aurora Arenas Aurora Arenas 0 Wed, 18 Apr 2018, 15:26
Guanyadores Concurs (RE)Imagina't Imatge RAQUEL CASAS PROF AL RAQUEL CASAS PROF AL 2 Wed, 11 Apr 2018, 21:05
Sortida al CRAM del Prat i alguna cosa més Imatge SERGI SERRANO HERNÁNDEZ PROF ACT SERGI SERRANO HERNÁNDEZ PROF ACT 0 Tue, 10 Apr 2018, 10:59
Concurs literari Sant Jordi 2018 Imatge ÀLEX VILÀ LÓPEZ *PROF AS ÀLEX VILÀ LÓPEZ *PROF AS 0 Fri, 6 Apr 2018, 21:32
Arribada de les colònies de 1r Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Fri, 6 Apr 2018, 16:20
3a Nit i últim dia a Santa Susanna. 1r ESO 17-18 Imatge SANDRA FERRER PEREZ PROF DO SANDRA FERRER PEREZ PROF DO 0 Fri, 6 Apr 2018, 14:47
2a nit i 3r dia d'activitats. 1r ESO Santa Susanna Imatge SANDRA FERRER PEREZ PROF DO SANDRA FERRER PEREZ PROF DO 0 Thu, 5 Apr 2018, 21:32
Com parlar en públic? Imatge ANA RUTH ESTRADA GONZALEZ *PROF AS ANA RUTH ESTRADA GONZALEZ *PROF AS 0 Thu, 5 Apr 2018, 19:13
Apocalipsi energètica Imatge ANA GRIS *PROF ACT ANA GRIS *PROF ACT 2 Wed, 4 Apr 2018, 19:21
Llegiu la revista de GREENPEACE per estar informats sobre què passa al mediambient del món. Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Wed, 4 Apr 2018, 19:09
1a nit i 2n dia a Santa Susanna. Colònies 1r ESO 17-8 Imatge SANDRA FERRER PEREZ PROF DO SANDRA FERRER PEREZ PROF DO 0 Wed, 4 Apr 2018, 18:04
1r ESO Colònies Santa Susanna- Abril 2018 1r dia Imatge SANDRA FERRER PEREZ PROF DO SANDRA FERRER PEREZ PROF DO 0 Tue, 3 Apr 2018, 17:46
Colònies de 2n ESO Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Fri, 23 Mar 2018, 15:43
Treball de recerca a EXPORECERCA! Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Thu, 22 Mar 2018, 13:29
Revista Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Wed, 21 Mar 2018, 13:37
2o dia de les colònies de 2n d'ESO Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Tue, 20 Mar 2018, 21:43
Colònies de 2n d'ESO: Emocions i Treball Cooperatiu. Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Mon, 19 Mar 2018, 21:01
Xerrada dels Mossos d'Esquadra sobre la Violència de Gènere als alumnes de 3r ESO Imatge YOLANDA BELLES  PROF AL YOLANDA BELLES PROF AL 0 Mon, 19 Mar 2018, 13:22
Per aprendre hem d'equivocar-nos, reflexionar i esforçar-nos a millorar. Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Thu, 15 Mar 2018, 19:38
Els de 2n estan plens d'energia!! Imatge ANA GRIS *PROF ACT ANA GRIS *PROF ACT 0 Tue, 13 Mar 2018, 17:11
Activitat cloenda Lectura de 1r d'ESO "Los cuentos de la Selva" Imatge SANDRA FERRER PEREZ PROF DO SANDRA FERRER PEREZ PROF DO 0 Sun, 11 Mar 2018, 23:46
Programa ERASMUS + Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Sun, 11 Mar 2018, 17:59
Programa ERASMUS + Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Sun, 11 Mar 2018, 17:58
Darrers dies de l'INTERCANVI a Alemanya. Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Sun, 11 Mar 2018, 10:54
Aprenentatge Servei Imatge Gerard Sanchez Hernandez *EST ESO3B Gerard Sanchez Hernandez *EST ESO3B 0 Sat, 10 Mar 2018, 13:00
SORTIDA AL MUSEU D'HISTÒRIA DE BARCELONA AMB TERCER DE L'ESO Imatge TOYA GARCÍA PROF DO TOYA GARCÍA PROF DO 1 Thu, 8 Mar 2018, 13:19
Dia de la DONA. 8 de març. Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Thu, 8 Mar 2018, 13:04
3r dia de l'INTERCANVI amb l'institut de Flensburg (Alemanya) Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Wed, 7 Mar 2018, 20:59
EXPOSICIÓ FOTOGRÀFICA RETROSPECTIVA. 10 ANYS DE L'INSTITUT MONTGRÒS Imatge ROSANA  LOZANO TERUEL PROF AS ROSANA LOZANO TERUEL PROF AS 0 Wed, 7 Mar 2018, 17:55
PREINSCRIPCIÓ pel proper curs 2018/19 Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Wed, 7 Mar 2018, 11:10
Vaga 8/03/2017 Imatge MARIA AMPARO TALENS UBEDA *PROF ACT MARIA AMPARO TALENS UBEDA *PROF ACT 0 Wed, 7 Mar 2018, 11:00
Fotografia Matemàtica Imatge RUBEN OLIVER XIMENEZ *PROF ACT RUBEN OLIVER XIMENEZ *PROF ACT 0 Wed, 7 Mar 2018, 10:44
Estem d'ENHORABONA! Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Tue, 6 Mar 2018, 21:16
Primers dies de l'INTERCANVI a Alemanya Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Tue, 6 Mar 2018, 18:53
Tallers d'educació financera Imatge MONTSE GUELL *PROF ACT MONTSE GUELL *PROF ACT 0 Tue, 6 Mar 2018, 12:20
Preparem el 8 de març Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Sun, 4 Mar 2018, 19:37
assamblea verda Imatge Lluc Diaz Rosello *EST ESO3C Lluc Diaz Rosello *EST ESO3C 0 Sun, 4 Mar 2018, 17:11
Viatge/intercanvi a Alemanya 3r ESO Imatge PABLO MERCADO  CASTRO PROF AL PABLO MERCADO CASTRO PROF AL 0 Fri, 2 Mar 2018, 12:06
TALLER - XERRADA SOBRE COMPOSTATGE DE L'ECOMONTGRÒS Imatge SANDRA FERRER PEREZ PROF DO SANDRA FERRER PEREZ PROF DO 0 Thu, 1 Mar 2018, 23:30
Ecomontgròs a portes obertes... amb web actualitzat! Imatge ANA GRIS *PROF ACT ANA GRIS *PROF ACT 0 Thu, 1 Mar 2018, 17:26
Sortida 3r ESO 2 de març de 2018 Imatge MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT 0 Thu, 1 Mar 2018, 07:00
Treball de Recerca Imatge Aida Centellas Gutierrez *EST BAT1A Aida Centellas Gutierrez *EST BAT1A 0 Wed, 28 Feb 2018, 13:21
NO transport escolar per demà Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Tue, 27 Feb 2018, 17:06
NEU Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Tue, 27 Feb 2018, 12:12
Encaixables per a REDIPALLI SCHOOL- PROJECTE DE LA ÍNDIA 1r ESO Imatge XELL COLL PROF AL XELL COLL PROF AL 0 Mon, 26 Feb 2018, 14:56
EXPOSICIÓ HISTÒRICA 1r ESO Imatge XELL COLL PROF AL XELL COLL PROF AL 0 Mon, 26 Feb 2018, 13:49
I FIRA de REVISTES, organitzada per alumnat 2n ESO Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Sun, 25 Feb 2018, 13:06
Lliga Debat UAB Imatge DAVID GARCIMARTIN *PROF AS DAVID GARCIMARTIN *PROF AS 5 Fri, 23 Feb 2018, 14:03
Visita de Gisela Valderrama Imatge MONTSE GUELL *PROF ACT MONTSE GUELL *PROF ACT 0 Fri, 23 Feb 2018, 12:11
I FIRA de REVISTES Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Thu, 22 Feb 2018, 17:46
Ens agraden els reptes Imatge ANTONIO ABOLLADO *PROF ACT ANTONIO ABOLLADO *PROF ACT 0 Thu, 22 Feb 2018, 15:50
EXPOSICIONS ORALS de la tasca globalitzada del 2n trimestre de 3r d'ESO de l’ÀMBIT CIENTIFICOTECNOLÒGIC: Podem construir una articulació robòtica per a simular-ne una biològica? Imatge PABLO MERCADO  CASTRO PROF AL PABLO MERCADO CASTRO PROF AL 0 Thu, 22 Feb 2018, 10:17
Preinscripció 2018-2019 Imatge MARIA AMPARO TALENS UBEDA *PROF ACT MARIA AMPARO TALENS UBEDA *PROF ACT 0 Tue, 20 Feb 2018, 11:44
FAMÍLIES DINS, un projecte per compartir. Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Sun, 18 Feb 2018, 19:30
Assamblea Verda - Dilluns 19 Imatge Clàudia Larumbe Serra *EST BAT2A Clàudia Larumbe Serra *EST BAT2A 0 Sun, 18 Feb 2018, 18:36
ENTREGA PREMIS JOSEP-LLUÍS PALACIOS Imatge SANDRA FERRER PEREZ PROF DO SANDRA FERRER PEREZ PROF DO 0 Wed, 7 Feb 2018, 09:20
Sortida demà 7 de febrer 1r Batxillerat Imatge MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT 0 Tue, 6 Feb 2018, 06:08
CONCURS LOGOTIP 10è ANIVERSARI INSTITUT MONTGRÒS Imatge MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT 1 Sat, 3 Feb 2018, 14:14
TEATRE: LA CASA DE BERNARDA ALBA Imatge NÚRIA SUBIRÀ PROF DO NÚRIA SUBIRÀ PROF DO 0 Fri, 2 Feb 2018, 09:44
CARNAVAL 2018 Imatge ANGEL BARBA GARCIA *PROF ACT ANGEL BARBA GARCIA *PROF ACT 0 Sat, 27 Jan 2018, 10:24
S'obre un nou procés de selecció per a participar de l'Erasmus +, aquest cop a Estocolm! Imatge ANA GRIS *PROF ACT ANA GRIS *PROF ACT 1 Thu, 25 Jan 2018, 14:22
Sortida demà alumnat 1ESO Imatge MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT 0 Wed, 17 Jan 2018, 07:21
Premi SAMBORI ÒMNIU Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Tue, 16 Jan 2018, 19:47
Informació AEE Imatge XAVIER IBANEZ SOLER *PROF ACT XAVIER IBANEZ SOLER *PROF ACT 0 Tue, 16 Jan 2018, 11:57
Voleu seguir un DIARI on-line? Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Wed, 10 Jan 2018, 21:06
TALLER -XERRADA L'HORT DE L'ECOMONTGRÒS Imatge SANDRA FERRER PEREZ PROF DO SANDRA FERRER PEREZ PROF DO 0 Wed, 10 Jan 2018, 16:34
Sortida 1ESO proper dijous 11 de gener Imatge MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT 0 Tue, 9 Jan 2018, 10:02
CONCURS Imatge Omeima Azghough El Haddouti *EST ESO4A Omeima Azghough El Haddouti *EST ESO4A 1 Mon, 8 Jan 2018, 12:14
Dia de la Diversitat 22 de desembre Imatge SANDRA FERRER PEREZ PROF DO SANDRA FERRER PEREZ PROF DO 0 Fri, 22 Dec 2017, 12:37
Número guanyador PANERA 4t ESO Imatge RAQUEL CASAS PROF AL RAQUEL CASAS PROF AL 0 Fri, 22 Dec 2017, 11:15
Narración cooperativa. Imatge Lucía  Valeriano de Castellarnau *EST ESO1B Lucía Valeriano de Castellarnau *EST ESO1B 0 Tue, 19 Dec 2017, 10:15
ERASMUS + Imatge Gadea Tome Alvarez *EST ESO3C Gadea Tome Alvarez *EST ESO3C 0 Mon, 18 Dec 2017, 19:04
Interessant activitat per grans i petits. Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Fri, 15 Dec 2017, 10:49
Sorteig macro-panera 4t ESO Imatge RAQUEL CASAS PROF AL RAQUEL CASAS PROF AL 1 Fri, 15 Dec 2017, 10:02
XARXA LOCAL ESCOLA NOVA 21 Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Thu, 14 Dec 2017, 18:04
ERASMUS + Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Wed, 13 Dec 2017, 21:03
Sisena edició del Dia de la Diversitat Imatge SANDRA FERRER PEREZ PROF DO SANDRA FERRER PEREZ PROF DO 0 Wed, 13 Dec 2017, 16:24
Caga tió solidari Imatge Joaquin Tome Gomez *President Ampa i AEE Joaquin Tome Gomez *President Ampa i AEE 0 Tue, 12 Dec 2017, 09:11
EXPOSICIONS ORALS TREC 2n BATXILLERAT Imatge ANA RUTH ESTRADA GONZALEZ *PROF AS ANA RUTH ESTRADA GONZALEZ *PROF AS 0 Sun, 10 Dec 2017, 18:03
Pàgina: ()   1  2  3  4  5  6  7  8  9  ()