FÒRUM

Anuncis i notícies generals

Pàgina: ()   1  2  3  4  5  6  7  8  9  ()
DebatIniciat perRespostesDarrer missatge
NO transport escolar per demà Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Tue, 27 Feb 2018, 17:06
NEU Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Tue, 27 Feb 2018, 12:12
Encaixables per a REDIPALLI SCHOOL- PROJECTE DE LA ÍNDIA 1r ESO Imatge XELL COLL *PROF AL XELL COLL *PROF AL 0 Mon, 26 Feb 2018, 14:56
EXPOSICIÓ HISTÒRICA 1r ESO Imatge XELL COLL *PROF AL XELL COLL *PROF AL 0 Mon, 26 Feb 2018, 13:49
I FIRA de REVISTES, organitzada per alumnat 2n ESO Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Sun, 25 Feb 2018, 13:06
Lliga Debat UAB Imatge DAVID GARCIMARTIN *PROF AS DAVID GARCIMARTIN *PROF AS 5 Fri, 23 Feb 2018, 14:03
Visita de Gisela Valderrama Imatge MONTSE GUELL *PROF ACT MONTSE GUELL *PROF ACT 0 Fri, 23 Feb 2018, 12:11
I FIRA de REVISTES Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Thu, 22 Feb 2018, 17:46
Ens agraden els reptes Imatge ANTONIO ABOLLADO *PROF ACT ANTONIO ABOLLADO *PROF ACT 0 Thu, 22 Feb 2018, 15:50
EXPOSICIONS ORALS de la tasca globalitzada del 2n trimestre de 3r d'ESO de l’ÀMBIT CIENTIFICOTECNOLÒGIC: Podem construir una articulació robòtica per a simular-ne una biològica? Imatge PABLO MERCADO  CASTRO PROF AL PABLO MERCADO CASTRO PROF AL 0 Thu, 22 Feb 2018, 10:17
Preinscripció 2018-2019 Imatge MARIA AMPARO TALENS UBEDA *PROF ACT MARIA AMPARO TALENS UBEDA *PROF ACT 0 Tue, 20 Feb 2018, 11:44
FAMÍLIES DINS, un projecte per compartir. Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Sun, 18 Feb 2018, 19:30
Assamblea Verda - Dilluns 19 Imatge Clàudia Larumbe Serra *EST BAT2A Clàudia Larumbe Serra *EST BAT2A 0 Sun, 18 Feb 2018, 18:36
ENTREGA PREMIS JOSEP-LLUÍS PALACIOS Imatge SANDRA FERRER PEREZ PROF DO SANDRA FERRER PEREZ PROF DO 0 Wed, 7 Feb 2018, 09:20
Sortida demà 7 de febrer 1r Batxillerat Imatge MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT 0 Tue, 6 Feb 2018, 06:08
CONCURS LOGOTIP 10è ANIVERSARI INSTITUT MONTGRÒS Imatge MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT 1 Sat, 3 Feb 2018, 14:14
TEATRE: LA CASA DE BERNARDA ALBA Imatge NÚRIA SUBIRÀ *PROF AO NÚRIA SUBIRÀ *PROF AO 0 Fri, 2 Feb 2018, 09:44
CARNAVAL 2018 Imatge ANGEL BARBA GARCIA *PROF ACT ANGEL BARBA GARCIA *PROF ACT 0 Sat, 27 Jan 2018, 10:24
S'obre un nou procés de selecció per a participar de l'Erasmus +, aquest cop a Estocolm! Imatge ANA GRIS *PROF ACT ANA GRIS *PROF ACT 1 Thu, 25 Jan 2018, 14:22
Sortida demà alumnat 1ESO Imatge MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT 0 Wed, 17 Jan 2018, 07:21
Premi SAMBORI ÒMNIU Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Tue, 16 Jan 2018, 19:47
Informació AEE Imatge XAVIER IBANEZ SOLER *PROF ACT XAVIER IBANEZ SOLER *PROF ACT 0 Tue, 16 Jan 2018, 11:57
Voleu seguir un DIARI on-line? Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Wed, 10 Jan 2018, 21:06
TALLER -XERRADA L'HORT DE L'ECOMONTGRÒS Imatge SANDRA FERRER PEREZ PROF DO SANDRA FERRER PEREZ PROF DO 0 Wed, 10 Jan 2018, 16:34
Sortida 1ESO proper dijous 11 de gener Imatge MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT 0 Tue, 9 Jan 2018, 10:02
CONCURS Imatge Omeima Azghough El Haddouti *EST ESO4A Omeima Azghough El Haddouti *EST ESO4A 1 Mon, 8 Jan 2018, 12:14
Dia de la Diversitat 22 de desembre Imatge SANDRA FERRER PEREZ PROF DO SANDRA FERRER PEREZ PROF DO 0 Fri, 22 Dec 2017, 12:37
Número guanyador PANERA 4t ESO Imatge RAQUEL CASAS PROF AL RAQUEL CASAS PROF AL 0 Fri, 22 Dec 2017, 11:15
Narración cooperativa. Imatge Lucía  Valeriano de Castellarnau *EST ESO1B Lucía Valeriano de Castellarnau *EST ESO1B 0 Tue, 19 Dec 2017, 10:15
ERASMUS + Imatge Gadea Tome Alvarez *EST ESO3C Gadea Tome Alvarez *EST ESO3C 0 Mon, 18 Dec 2017, 19:04
Interessant activitat per grans i petits. Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Fri, 15 Dec 2017, 10:49
Sorteig macro-panera 4t ESO Imatge RAQUEL CASAS PROF AL RAQUEL CASAS PROF AL 1 Fri, 15 Dec 2017, 10:02
XARXA LOCAL ESCOLA NOVA 21 Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Thu, 14 Dec 2017, 18:04
ERASMUS + Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Wed, 13 Dec 2017, 21:03
Sisena edició del Dia de la Diversitat Imatge SANDRA FERRER PEREZ PROF DO SANDRA FERRER PEREZ PROF DO 0 Wed, 13 Dec 2017, 16:24
Caga tió solidari Imatge Joaquin Tome Gomez *President Ampa i AEE Joaquin Tome Gomez *President Ampa i AEE 0 Tue, 12 Dec 2017, 09:11
EXPOSICIONS ORALS TREC 2n BATXILLERAT Imatge ANA RUTH ESTRADA GONZALEZ *PROF AS ANA RUTH ESTRADA GONZALEZ *PROF AS 0 Sun, 10 Dec 2017, 18:03
Condol Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 1 Wed, 6 Dec 2017, 13:55
Erasmus +. Obrim convocatòria per a què pugueu viatjar a Dinamarcaaaa! Imatge ANA GRIS *PROF ACT ANA GRIS *PROF ACT 1 Wed, 29 Nov 2017, 09:24
Estas aburrit? Imatge XAVIER IBANEZ SOLER *PROF ACT XAVIER IBANEZ SOLER *PROF ACT 0 Tue, 28 Nov 2017, 13:37
PROMOCIÓ DELS NOSTRES PRODUCTES Imatge Jonh Tandalla Ruiz *EST ESO2C Jonh Tandalla Ruiz *EST ESO2C 0 Thu, 23 Nov 2017, 20:15
Guanyadores del concurs "Millorem l'entorn" Imatge Emma De Ronne O'Connor *EST ESO3C Emma De Ronne O'Connor *EST ESO3C 0 Thu, 23 Nov 2017, 20:12
SORTIDA DELS PLANETES I AL PLANETARI 1r D'ESO- AULA COOPERATIVA Imatge SANDRA FERRER PEREZ PROF DO SANDRA FERRER PEREZ PROF DO 0 Wed, 22 Nov 2017, 22:45
Presentacions Montgròs nº5 - 2n ESO Imatge MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT 0 Tue, 21 Nov 2017, 07:16
Comissió de plantes i comunicació/ Ecodelegats Imatge Gadea Tome Alvarez *EST ESO3C Gadea Tome Alvarez *EST ESO3C 1 Mon, 20 Nov 2017, 13:22
MACROPANERA DE NADAL! Imatge NÚRIA SUBIRÀ *PROF AO NÚRIA SUBIRÀ *PROF AO 0 Mon, 20 Nov 2017, 13:03
Taller malbaratament d'aliments i Setmana europea de prevenció de residus Imatge ANA GRIS *PROF ACT ANA GRIS *PROF ACT 1 Mon, 20 Nov 2017, 12:19
Reunió informativa viatge/intercanvi a Alemanya 3r ESO Imatge PABLO MERCADO  CASTRO PROF AL PABLO MERCADO CASTRO PROF AL 0 Sat, 18 Nov 2017, 19:44
Presentacions de la Tasca Globalitzada de l'ÀMBIT CIENTÍFICO-TECNOLÒGIC de 2n d'ESO: Nº5 MONTGRÒS PERFUM Imatge ARTUR VIDAL LLOBERA *PROF AS ARTUR VIDAL LLOBERA *PROF AS 0 Fri, 17 Nov 2017, 19:43
Visita l'Astral al port de Vilanova Imatge XAVIER IBANEZ SOLER *PROF ACT XAVIER IBANEZ SOLER *PROF ACT 0 Fri, 17 Nov 2017, 17:47
Presentacions de la TASCA GLOBALITZADA DE L’ÀMBIT SOCIAL de 3r d'ESO: CREACIÓ D’UNA EMPRESA COOPERATIVA. Imatge PABLO MERCADO  CASTRO PROF AL PABLO MERCADO CASTRO PROF AL 0 Thu, 16 Nov 2017, 20:30
PROMOCIÓ DE LES NOSTRES PRODUCTES COSMÈTICS Imatge Alex Garcia Vila *EST ESO2A Alex Garcia Vila *EST ESO2A 0 Thu, 16 Nov 2017, 20:24
Sortida 1ESO: Viatge pel Sistema Solar Imatge MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT 0 Wed, 15 Nov 2017, 09:59
Sortida 1ESO: Planetari digital Imatge MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT 0 Wed, 15 Nov 2017, 09:50
Comissió de comunicació/ Ecodelegats Imatge Gadea Tome Alvarez *EST ESO3C Gadea Tome Alvarez *EST ESO3C 0 Mon, 13 Nov 2017, 19:31
Comissió de plantes i comunicació/ Ecodelegats Imatge Gadea Tome Alvarez *EST ESO3C Gadea Tome Alvarez *EST ESO3C 0 Mon, 13 Nov 2017, 18:51
Comunicat AEE Imatge XAVIER IBANEZ SOLER *PROF ACT XAVIER IBANEZ SOLER *PROF ACT 0 Wed, 8 Nov 2017, 09:50
CANTINA OBERTA demà Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Tue, 7 Nov 2017, 19:27
Servei de CANTINA, dimecres dia 8. Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Mon, 6 Nov 2017, 18:04
Colònies 2n ESO Imatge MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT 0 Mon, 6 Nov 2017, 11:59
Xerrades d´orientació families dilluns 6 a les 18 Imatge Joaquin Tome Gomez *President Ampa i AEE Joaquin Tome Gomez *President Ampa i AEE 0 Sun, 5 Nov 2017, 12:13
Enquesta Projecte Àgora Imatge Elena Ramos Alvarez *EST ESO4C Elena Ramos Alvarez *EST ESO4C 0 Thu, 2 Nov 2017, 13:55
Projecte àgora Imatge Núria Pérez Codinach *EST ESO4C Núria Pérez Codinach *EST ESO4C 0 Thu, 2 Nov 2017, 11:31
enquesta Imatge Anna Felix Coll *EST ESO4C Anna Felix Coll *EST ESO4C 0 Thu, 2 Nov 2017, 10:57
Ruta misteriosa a la Cova Negra 2n ESO Imatge ROSANA  LOZANO TERUEL *PROF AS ROSANA LOZANO TERUEL *PROF AS 0 Wed, 1 Nov 2017, 10:35
ASCENS AL MONTGRÒS 1R ESO Imatge SANDRA FERRER PEREZ PROF DO SANDRA FERRER PEREZ PROF DO 0 Tue, 31 Oct 2017, 18:08
Whatisthehost Imatge SERGI SERRANO HERNÁNDEZ *PROF ACT SERGI SERRANO HERNÁNDEZ *PROF ACT 0 Tue, 31 Oct 2017, 16:58
Sortida demà 31 d'octubre 2n d'ESO Imatge MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT 0 Mon, 30 Oct 2017, 12:11
Sortida demà 31 d'octubre 1r d'ESO Imatge MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT 0 Mon, 30 Oct 2017, 11:53
Comissions ecodelegats i ecodelegades Imatge CAROLA BARRENECHEA  *PROF ACT CAROLA BARRENECHEA *PROF ACT 0 Mon, 30 Oct 2017, 09:56
Sortida 1r i 2n de Batxillerat Imatge MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT 0 Tue, 24 Oct 2017, 14:41
Sortida 3r d'ESO Imatge MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT 0 Tue, 24 Oct 2017, 14:40
Enquesta Esport saludable Imatge Elio Garcia Romera *EST ESO4A Elio Garcia Romera *EST ESO4A 0 Wed, 18 Oct 2017, 10:58
Comunicat de la Junta central de directors de centres públics de Catalunya Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Mon, 16 Oct 2017, 14:19
Assamblea ECODELEGATS i ECODELEGADES. Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Fri, 13 Oct 2017, 19:35
Sortida divendres 6 d'octubre Imatge MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT 1 Wed, 11 Oct 2017, 09:26
Tolerància Imatge Valeria Blanco Escola *EST ESO2A Valeria Blanco Escola *EST ESO2A 0 Mon, 9 Oct 2017, 14:15
Formulari Inscripció AEE Imatge XAVIER IBANEZ SOLER *PROF ACT XAVIER IBANEZ SOLER *PROF ACT 0 Thu, 5 Oct 2017, 09:58
Recolzament AMPA i AEE a la protesta de demà contra l´ús de la violència i a favor del respecte a la diferència Imatge Joaquin Tome Gomez *President Ampa i AEE Joaquin Tome Gomez *President Ampa i AEE 0 Mon, 2 Oct 2017, 22:47
Primera Assamblea Verda Curs 2017/18 Imatge Clàudia Larumbe Serra *EST BAT2A Clàudia Larumbe Serra *EST BAT2A 0 Mon, 2 Oct 2017, 08:18
INSCRIPCIÓ EXTRAESCOLARS Imatge XAVIER IBANEZ SOLER *PROF ACT XAVIER IBANEZ SOLER *PROF ACT 0 Sat, 30 Sep 2017, 23:59
Primers passos amb l'Erasmus plus Imatge ANA GRIS *PROF ACT ANA GRIS *PROF ACT 0 Thu, 28 Sep 2017, 23:01
Enhorabona als jardiners Imatge SERGI SERRANO HERNÁNDEZ *PROF ACT SERGI SERRANO HERNÁNDEZ *PROF ACT 0 Thu, 28 Sep 2017, 10:26
Recollim taps pel Matato! Imatge NÚRIA SUBIRÀ *PROF AO NÚRIA SUBIRÀ *PROF AO 0 Tue, 26 Sep 2017, 21:10
El Montgròs al Montgròs Imatge ARTUR VIDAL LLOBERA *PROF AS ARTUR VIDAL LLOBERA *PROF AS 0 Thu, 21 Sep 2017, 18:38
Pujada al Montgròs Imatge ARTUR VIDAL LLOBERA *PROF AS ARTUR VIDAL LLOBERA *PROF AS 0 Tue, 19 Sep 2017, 14:32
Preparant una sortida molt especial Imatge ANA GRIS *PROF ACT ANA GRIS *PROF ACT 0 Sat, 16 Sep 2017, 18:54
Activitats extraescolars AEE Imatge XAVIER IBANEZ SOLER *PROF ACT XAVIER IBANEZ SOLER *PROF ACT 0 Fri, 15 Sep 2017, 11:27
Primer dia i acollida de l'alumnat de 1r d'ESO Imatge SANDRA FERRER PEREZ PROF DO SANDRA FERRER PEREZ PROF DO 0 Thu, 14 Sep 2017, 22:22
Una manera inmillorable de començar el curs: Nou Programa ERASMUS + Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Tue, 29 Aug 2017, 20:52
Davant dels terribles fets ocorreguts a Barcelona. Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Fri, 18 Aug 2017, 19:32
Matrícula Batxillerat: Del 4 a l'11 de juliol de 2017 Imatge MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT 0 Mon, 26 Jun 2017, 11:34
Sortida de final de curs Imatge MARIA CARCELLER *PROF AL MARIA CARCELLER *PROF AL 0 Wed, 21 Jun 2017, 18:41
Ens ho hem passat molt bé! Imatge NÚRIA SUBIRÀ *PROF AO NÚRIA SUBIRÀ *PROF AO 0 Wed, 21 Jun 2017, 16:25
Moltes felicitats! Els guanyadors de la gimcana de 3r d'ESO Imatge NÚRIA SUBIRÀ *PROF AO NÚRIA SUBIRÀ *PROF AO 0 Tue, 20 Jun 2017, 11:20
Lectura a la fresca Imatge MARIA CARCELLER *PROF AL MARIA CARCELLER *PROF AL 0 Tue, 20 Jun 2017, 09:45
Economía Circular: descubre lo que es antes de que reviente el Planeta Imatge Carla Alvarez Zabala *EST ESO2C Carla Alvarez Zabala *EST ESO2C 0 Mon, 19 Jun 2017, 19:25
Campus Estiu Montgròs 2017 Imatge Joaquin Tome Gomez *President Ampa i AEE Joaquin Tome Gomez *President Ampa i AEE 0 Mon, 19 Jun 2017, 19:22
Treball de síntesi (1r ESO) Imatge Maite Liesbeth Gaztañaga Baggen *EST ESO1A Maite Liesbeth Gaztañaga Baggen *EST ESO1A 0 Mon, 19 Jun 2017, 19:20
Graduació de 4rt! Imatge Mireia Moncada Romero *EST ESO4C Mireia Moncada Romero *EST ESO4C 0 Mon, 19 Jun 2017, 08:49
Pàgina: ()   1  2  3  4  5  6  7  8  9  ()