FÒRUM

Anuncis i notícies generals

Pàgina: ()   1  2  3  4  5  6  7  8  9  ()
DebatIniciat perRespostesDarrer missatge
Eleccions al Consell Escolar, sector de l'alumnat Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Wed, 2 Nov 2016, 19:09
Enigma Literàri d'octubre Imatge YOLANDA BELLES  PROF AL YOLANDA BELLES PROF AL 1 Wed, 2 Nov 2016, 11:45
TREBALL DE RECERCA- ADICCIONS DELS JOVES Imatge Michelle Ibs De Jdar *EST ESO4B Michelle Ibs De Jdar *EST ESO4B 0 Wed, 2 Nov 2016, 09:52
Opinió sobre " Un monstruo viene a verme" Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 22 Fri, 28 Oct 2016, 11:56
CONSELL ESCOLAR Imatge Selva Vidal Uroz *EST ESO2C Selva Vidal Uroz *EST ESO2C 0 Thu, 27 Oct 2016, 20:17
Manifestació en contra de la revàlida a Barcelona Imatge Lars Saura Birk *EST ESO4A Lars Saura Birk *EST ESO4A 1 Thu, 27 Oct 2016, 11:54
Full inscripció Associació Esportiva Escolar Imatge XAVIER IBANEZ SOLER *PROF ACT XAVIER IBANEZ SOLER *PROF ACT 0 Wed, 26 Oct 2016, 11:13
Visita a l´espai Neàpolis Imatge YOLANDA BELLES  PROF AL YOLANDA BELLES PROF AL 0 Tue, 25 Oct 2016, 18:55
VAGA REVÀLIDA #NOALAREVALIDA Imatge Adam Restoy Ruiz *EST ESO4B Adam Restoy Ruiz *EST ESO4B 0 Tue, 25 Oct 2016, 12:17
Dimarts 25 d'octubre : Sortida Canal Blau i espai co-working alumnat 3r ESO. Imatge ROSANA  LOZANO TERUEL *PROF AS ROSANA LOZANO TERUEL *PROF AS 0 Mon, 24 Oct 2016, 12:17
Oberta la inscripció de la 2a edició de l'Audi Creativity Challenge Imatge RAQUEL CASAS PROF AL RAQUEL CASAS PROF AL 0 Tue, 18 Oct 2016, 20:02
Necessitem la vostra opinió Imatge Lars Saura Birk *EST ESO4A Lars Saura Birk *EST ESO4A 1 Fri, 14 Oct 2016, 18:28
ESMORZARS Imatge Mar Adam Miret *EST ESO4A Mar Adam Miret *EST ESO4A 0 Thu, 13 Oct 2016, 09:58
HORT DE L'INSTITUT Imatge TOYA GARCÍA *PROF AO TOYA GARCÍA *PROF AO 0 Mon, 10 Oct 2016, 12:38
Enquesta per als daltònics. Imatge Marta Abellán Marcé *EST ESO4C Marta Abellán Marcé *EST ESO4C 0 Sun, 9 Oct 2016, 22:14
Ja han arribat els robots de Makeblock Imatge SERGI SERRANO HERNÁNDEZ *PROF ACT SERGI SERRANO HERNÁNDEZ *PROF ACT 0 Sat, 8 Oct 2016, 15:52
BEQUES de l'AJUNTAMENT: Convocatòria extraordinària i especial Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Thu, 6 Oct 2016, 10:55
Seu ElectrònicaServeis SocialsEnsenyamentHabitatge Inici / Sala de Premsa / Notícies Joves del Garraf reflexionen sobre els conflictes i les guerres a través del teatre Imatge SANDRA FERRER PEREZ PROF DO SANDRA FERRER PEREZ PROF DO 0 Wed, 5 Oct 2016, 23:42
Guanyadores enigma literari setembre Imatge RAQUEL CASAS PROF AL RAQUEL CASAS PROF AL 0 Tue, 4 Oct 2016, 09:43
Som del Món Imatge ROSANA  LOZANO TERUEL *PROF AS ROSANA LOZANO TERUEL *PROF AS 0 Mon, 3 Oct 2016, 14:11
Finalització període prova de les extraescolars Imatge XAVIER IBANEZ SOLER *PROF ACT XAVIER IBANEZ SOLER *PROF ACT 0 Sun, 2 Oct 2016, 23:11
ASSEMBLEA AMPA Imatge Ana Serra Vidal *M-P BATX1A Ana Serra Vidal *M-P BATX1A 0 Thu, 29 Sep 2016, 16:54
Llistat de centres educatius que s'adhereixen a ESCOLA NOVA 21 Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Tue, 27 Sep 2016, 18:00
Recomanació de setembre. Imatge YOLANDA BELLES  PROF AL YOLANDA BELLES PROF AL 0 Sun, 25 Sep 2016, 12:37
Resums a TWITTER Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Thu, 22 Sep 2016, 21:09
Llegim! Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Thu, 22 Sep 2016, 18:51
Enigma literari. Imatge YOLANDA BELLES  PROF AL YOLANDA BELLES PROF AL 0 Thu, 22 Sep 2016, 18:50
Ha arribat el cartell oficial de l'institut. Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Thu, 22 Sep 2016, 18:49
I què estan fent a 1r d'ESO? Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Tue, 20 Sep 2016, 09:39
Primer taller de creació literarària "impro". Imatge SERGI SERRANO HERNÁNDEZ *PROF ACT SERGI SERRANO HERNÁNDEZ *PROF ACT 1 Tue, 20 Sep 2016, 09:29
L'AEE escalfa motors! Imatge XAVIER IBANEZ SOLER *PROF ACT XAVIER IBANEZ SOLER *PROF ACT 0 Mon, 12 Sep 2016, 18:58
Aula cooperativa de 1r d'ESO Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 1 Thu, 8 Sep 2016, 21:02
MENJADOR de l'institut Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Thu, 8 Sep 2016, 20:33
HORARIS RECUPERACIONS SETEMBRE 2016 Imatge XIMO MONTANER SOLER XIMO MONTANER SOLER 0 Wed, 31 Aug 2016, 22:09
Dubte llibre català 2on ESO: El cas del quadre desaparegut. Imatge Nerea Fontanillas Echeverria ESO LOE 1 B Nerea Fontanillas Echeverria ESO LOE 1 B 2 Wed, 31 Aug 2016, 13:45
Beques per a ensenyaments postobligatoris no universitaris pel curs 2016-2017 Imatge MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT 0 Tue, 30 Aug 2016, 15:52
Ajuts per a alumnes amb necessitat específica de suport educatiu pel curs 2016-2017 Imatge MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT 0 Tue, 30 Aug 2016, 15:50
BENVINGUT MAX! Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Thu, 14 Jul 2016, 15:19
VII JORNADA INSTITUTS INNOVADORS Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Wed, 13 Jul 2016, 19:59
REUNIÓ INFORMATIVA per les famílies que s'incorporen al centre el curs vinent. Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Tue, 5 Jul 2016, 18:54
Ajuntament de Sant Pere de Ribes: Sol·licitud d'ajuts per l'adquisició de llibres i material escolar curs 2016-2017 Imatge MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT 0 Tue, 21 Jun 2016, 08:55
DIA 20 DE JUNY-ACTIVITATS FINAL DE CURS Imatge SANDRA FERRER PEREZ PROF DO SANDRA FERRER PEREZ PROF DO 0 Tue, 21 Jun 2016, 00:44
CAMPUS D'ESTIU MONTGRÒS Imatge Dani Moya Zafra BAT2A Dani Moya Zafra BAT2A 0 Mon, 20 Jun 2016, 16:59
VIATGE DE FINAL DE CURS REUNIÓ INFORMATIVA Imatge SANDRA FERRER PEREZ PROF DO SANDRA FERRER PEREZ PROF DO 0 Sat, 18 Jun 2016, 11:42
Esteu enganxats al vostre móvil? Imatge Karina Sala Tarrida del Marmol ESO LOE 3 C Karina Sala Tarrida del Marmol ESO LOE 3 C 0 Wed, 15 Jun 2016, 09:47
Monntgròs Nº5 Imatge PAMELA MARTIN CARRETON APF ACT PAMELA MARTIN CARRETON APF ACT 0 Tue, 14 Jun 2016, 21:24
AVÍS Campus Montgròs Imatge MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT 0 Tue, 14 Jun 2016, 12:36
4t dia a FORMENTERA. Viatge fi d'etapa 4t d'ESO Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Sun, 12 Jun 2016, 12:20
3r dia a FORMENTERA. Viatge final d'etapa de 4t ESO Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Fri, 10 Jun 2016, 13:04
2n dia a Formentera Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 1 Thu, 9 Jun 2016, 18:01
Cims borrascosos a Twitter Imatge RAQUEL CASAS PROF AL RAQUEL CASAS PROF AL 0 Thu, 9 Jun 2016, 13:55
1r dia a FORMENTERA Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Wed, 8 Jun 2016, 10:57
Arribada a FORMENTERA Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Wed, 8 Jun 2016, 09:38
Molt bon viatge! Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Tue, 7 Jun 2016, 21:14
Viatge de final d'etapa 4t ESO- FORMENTERA Imatge PAMELA MARTIN CARRETON APF ACT PAMELA MARTIN CARRETON APF ACT 0 Mon, 6 Jun 2016, 15:00
CAMPUS d'ESTIU al MONTGRÒS! Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Mon, 6 Jun 2016, 12:14
Intercanvi Alemanya Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Sun, 5 Jun 2016, 22:30
Exposicions Orals 2n d'ESO. PRESENTACIÓ DE LEONARDO DA VINCI EN 2.0 Imatge MARIA AMPARO TALENS UBEDA *PROF ACT MARIA AMPARO TALENS UBEDA *PROF ACT 0 Tue, 31 May 2016, 16:19
Exposicions orals del projecte PLANETA VIU, de l'àmbit científicotecnològic de 1r d'ESO Imatge PABLO MERCADO  CASTRO PROF AL PABLO MERCADO CASTRO PROF AL 0 Sat, 28 May 2016, 13:51
EXPOSICIÓ ORAL 3R D'ESO: POTS CREAR UNA PERFORMANCE CIENTÍFICA INTERESSANT? Imatge SANDRA FERRER PEREZ PROF DO SANDRA FERRER PEREZ PROF DO 0 Wed, 25 May 2016, 13:34
Entrega BUTLLETINS FINAL ORDINÀRIA BATXILLERAT Imatge XIMO MONTANER SOLER XIMO MONTANER SOLER 0 Wed, 25 May 2016, 09:15
Matrícula de batxillerat Imatge MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT 0 Tue, 24 May 2016, 15:31
AVUI FESTA PER UNA SOCIETAT INCLUSIVA A LES ROQUETES Imatge SANDRA FERRER PEREZ PROF DO SANDRA FERRER PEREZ PROF DO 2 Sun, 22 May 2016, 18:28
Sessió de la XARXA d'INSTITUTS INNOVADORS Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Sun, 15 May 2016, 21:02
Els alumnes de 1r d'ESO visiten Can Pere Imatge JOSE ANTONIO NAVARRO BARRILADO *PROF ACT JOSE ANTONIO NAVARRO BARRILADO *PROF ACT 0 Thu, 12 May 2016, 15:49
Seminari Internacional: Democràcia, participació i educació inclusiva als centres educatius. Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Fri, 6 May 2016, 21:09
Simpòsium sobre innovació i desigualtats educatives. Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Wed, 27 Apr 2016, 18:32
Moltes gràcies FAMÍLIES!!! Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Tue, 26 Apr 2016, 20:40
Més premis al Montgròs! Imatge YOLANDA BELLES  PROF AL YOLANDA BELLES PROF AL 5 Thu, 21 Apr 2016, 11:52
SANT JORDI DIVENDRES 22 D'ABRIL Imatge XELL COLL *PROF AL XELL COLL *PROF AL 0 Tue, 19 Apr 2016, 08:34
Intecanvi amb Alemanya. Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Sun, 17 Apr 2016, 22:14
L’equip de Volei de l’institut aconsegueix la seva primera victòria. Imatge Daniel Dermit Fernández BAT1A Daniel Dermit Fernández BAT1A 1 Sun, 17 Apr 2016, 22:06
Concurs de Relat "Jóvenes talentos" de Coca-cola Imatge RAQUEL CASAS PROF AL RAQUEL CASAS PROF AL 0 Fri, 15 Apr 2016, 14:31
4t d'ESO: Darrer projecte. Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Thu, 14 Apr 2016, 22:04
INTERCANVI amb ALEMANYA. 2o dia. Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 2 Thu, 14 Apr 2016, 20:35
L'alumnat i professorat de 3r d'ESO a ALEMANYA! Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Tue, 12 Apr 2016, 20:34
CONCURS DE DIBUIX I / O FOTOGRAFIA SANT JORDI 2016 Imatge PAMELA MARTIN CARRETON APF ACT PAMELA MARTIN CARRETON APF ACT 0 Tue, 12 Apr 2016, 09:13
Participem al videomat!! Imatge JORDI CAELLES ABILLAR *PROF ACT JORDI CAELLES ABILLAR *PROF ACT 0 Mon, 11 Apr 2016, 18:06
Setmana de l'aigua: concurs Imatge RAQUEL CASAS PROF AL RAQUEL CASAS PROF AL 0 Mon, 11 Apr 2016, 11:18
CONCURS LITERARI SANT JORDI 2016 Imatge PAMELA MARTIN CARRETON APF ACT PAMELA MARTIN CARRETON APF ACT 0 Tue, 5 Apr 2016, 11:37
Darrera hora COLÒNIES 1r ESO Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Fri, 1 Apr 2016, 16:35
Hora d'arribada de les COLÒNIES Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Fri, 1 Apr 2016, 14:53
FESTA CONCENTRACIÓ AUTISME! Diumenge 3 d'abril. Imatge Alexia Campos Cabré ESO3A Alexia Campos Cabré ESO3A 0 Fri, 1 Apr 2016, 11:06
Sortida 3r d'ESO Teatre MUCH ADO ABOUT NOTHING I VISITA ALS CASTELLERS DE VILAFRANCA DEL PENEDÈS Imatge SANDRA FERRER PEREZ PROF DO SANDRA FERRER PEREZ PROF DO 0 Thu, 31 Mar 2016, 23:36
COLÒNIES 1r ESO 3r dia Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Thu, 31 Mar 2016, 12:03
Han començat les preinscripcions pel proper curs. Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Wed, 30 Mar 2016, 22:55
2n dia de les COLÒNIES 1r d'ESO Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Wed, 30 Mar 2016, 21:29
2n dia de COLÒNIES de 2n ESO Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Wed, 30 Mar 2016, 21:18
VISITA AL CAIXAFORUM I AL PAVELLÓ ALEMANY Imatge SANDRA MARTIN APF AS SANDRA MARTIN APF AS 0 Wed, 30 Mar 2016, 18:21
COLÒNIES de 1r d'ESO Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Tue, 29 Mar 2016, 20:34
COLÒNIES 2n d'ESO Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Tue, 29 Mar 2016, 20:33
Projecte d'àmbit científic-tecnològic de 3r. Podem substituir una articulació per una d'artificial? Imatge SERGI SERRANO HERNANDEZ SERGI SERRANO HERNANDEZ 0 Tue, 29 Mar 2016, 17:22
COLÒNIES 1r ESO Imatge TOYA GARCÍA *PROF AO TOYA GARCÍA *PROF AO 0 Tue, 29 Mar 2016, 13:17
Projecte d'àmbit cientifico-tecnològic de 3r Imatge SERGI SERRANO HERNANDEZ SERGI SERRANO HERNANDEZ 0 Mon, 28 Mar 2016, 19:40
Moltes felicitats nois i noies!! Imatge NÚRIA SUBIRÀ *PROF AO NÚRIA SUBIRÀ *PROF AO 0 Fri, 25 Mar 2016, 22:14
Aprenentatge Servei per recuperar el mediambient! Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Fri, 11 Mar 2016, 16:56
EL CATALÀ A LA RÀDIO I Albert Planadevall Imatge SANDRA FERRER PEREZ PROF DO SANDRA FERRER PEREZ PROF DO 0 Fri, 11 Mar 2016, 13:39
CONCURS DE CIÈNCIA! Imatge Ivet Moreno Figueras ESO2A Ivet Moreno Figueras ESO2A 0 Thu, 10 Mar 2016, 14:22
Recull d'imatges de les presentacions de 2n ESO Imatge RAQUEL CASAS PROF AL RAQUEL CASAS PROF AL 0 Wed, 9 Mar 2016, 22:23
Celebrem el 8 de març amb GRANS FILOSOFES de tots els temps Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS *PROF AL 0 Tue, 8 Mar 2016, 21:39
Pàgina: ()   1  2  3  4  5  6  7  8  9  ()