FÒRUM

Anuncis i notícies generals

Pàgina: ()   1  2  3  4  5  6  7  8  ()
DebatIniciat perRespostesDarrer missatge
4t dia a FORMENTERA. Viatge fi d'etapa 4t d'ESO Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Sun, 12 Jun 2016, 12:20
3r dia a FORMENTERA. Viatge final d'etapa de 4t ESO Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Fri, 10 Jun 2016, 13:04
2n dia a Formentera Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 1 Thu, 9 Jun 2016, 18:01
Cims borrascosos a Twitter Imatge RAQUEL CASAS PROF AL RAQUEL CASAS PROF AL 0 Thu, 9 Jun 2016, 13:55
1r dia a FORMENTERA Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Wed, 8 Jun 2016, 10:57
Arribada a FORMENTERA Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Wed, 8 Jun 2016, 09:38
Molt bon viatge! Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Tue, 7 Jun 2016, 21:14
Viatge de final d'etapa 4t ESO- FORMENTERA Imatge PAMELA MARTIN CARRETON APF ACT PAMELA MARTIN CARRETON APF ACT 0 Mon, 6 Jun 2016, 15:00
CAMPUS d'ESTIU al MONTGRÒS! Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Mon, 6 Jun 2016, 12:14
Intercanvi Alemanya Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Sun, 5 Jun 2016, 22:30
Exposicions Orals 2n d'ESO. PRESENTACIÓ DE LEONARDO DA VINCI EN 2.0 Imatge MARIA AMPARO TALENS UBEDA *PROF ACT MARIA AMPARO TALENS UBEDA *PROF ACT 0 Tue, 31 May 2016, 16:19
Exposicions orals del projecte PLANETA VIU, de l'àmbit científicotecnològic de 1r d'ESO Imatge PABLO MERCADO  CASTRO PROF AL PABLO MERCADO CASTRO PROF AL 0 Sat, 28 May 2016, 13:51
EXPOSICIÓ ORAL 3R D'ESO: POTS CREAR UNA PERFORMANCE CIENTÍFICA INTERESSANT? Imatge SANDRA FERRER PEREZ PROF DO SANDRA FERRER PEREZ PROF DO 0 Wed, 25 May 2016, 13:34
Entrega BUTLLETINS FINAL ORDINÀRIA BATXILLERAT Imatge XIMO MONTANER SOLER XIMO MONTANER SOLER 0 Wed, 25 May 2016, 09:15
Matrícula de batxillerat Imatge MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT MINERVA DE LA CALLE *PROF ACT 0 Tue, 24 May 2016, 15:31
AVUI FESTA PER UNA SOCIETAT INCLUSIVA A LES ROQUETES Imatge SANDRA FERRER PEREZ PROF DO SANDRA FERRER PEREZ PROF DO 2 Sun, 22 May 2016, 18:28
Sessió de la XARXA d'INSTITUTS INNOVADORS Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Sun, 15 May 2016, 21:02
Els alumnes de 1r d'ESO visiten Can Pere Imatge JOSE ANTONIO NAVARRO BARRILADO *PROF ACT JOSE ANTONIO NAVARRO BARRILADO *PROF ACT 0 Thu, 12 May 2016, 15:49
Seminari Internacional: Democràcia, participació i educació inclusiva als centres educatius. Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Fri, 6 May 2016, 21:09
Simpòsium sobre innovació i desigualtats educatives. Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Wed, 27 Apr 2016, 18:32
Moltes gràcies FAMÍLIES!!! Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Tue, 26 Apr 2016, 20:40
Més premis al Montgròs! Imatge YOLANDA BELLES  PROF AL YOLANDA BELLES PROF AL 5 Thu, 21 Apr 2016, 11:52
SANT JORDI DIVENDRES 22 D'ABRIL Imatge XELL COLL PROF AL XELL COLL PROF AL 0 Tue, 19 Apr 2016, 08:34
Intecanvi amb Alemanya. Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Sun, 17 Apr 2016, 22:14
L’equip de Volei de l’institut aconsegueix la seva primera victòria. Imatge Daniel Dermit Fernández BAT1A Daniel Dermit Fernández BAT1A 1 Sun, 17 Apr 2016, 22:06
Concurs de Relat "Jóvenes talentos" de Coca-cola Imatge RAQUEL CASAS PROF AL RAQUEL CASAS PROF AL 0 Fri, 15 Apr 2016, 14:31
4t d'ESO: Darrer projecte. Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Thu, 14 Apr 2016, 22:04
INTERCANVI amb ALEMANYA. 2o dia. Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 2 Thu, 14 Apr 2016, 20:35
L'alumnat i professorat de 3r d'ESO a ALEMANYA! Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Tue, 12 Apr 2016, 20:34
CONCURS DE DIBUIX I / O FOTOGRAFIA SANT JORDI 2016 Imatge PAMELA MARTIN CARRETON APF ACT PAMELA MARTIN CARRETON APF ACT 0 Tue, 12 Apr 2016, 09:13
Participem al videomat!! Imatge JORDI CAELLES ABILLAR *PROF ACT JORDI CAELLES ABILLAR *PROF ACT 0 Mon, 11 Apr 2016, 18:06
Setmana de l'aigua: concurs Imatge RAQUEL CASAS PROF AL RAQUEL CASAS PROF AL 0 Mon, 11 Apr 2016, 11:18
CONCURS LITERARI SANT JORDI 2016 Imatge PAMELA MARTIN CARRETON APF ACT PAMELA MARTIN CARRETON APF ACT 0 Tue, 5 Apr 2016, 11:37
Darrera hora COLÒNIES 1r ESO Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Fri, 1 Apr 2016, 16:35
Hora d'arribada de les COLÒNIES Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Fri, 1 Apr 2016, 14:53
FESTA CONCENTRACIÓ AUTISME! Diumenge 3 d'abril. Imatge Alexia Campos Cabré ESO3A Alexia Campos Cabré ESO3A 0 Fri, 1 Apr 2016, 11:06
Sortida 3r d'ESO Teatre MUCH ADO ABOUT NOTHING I VISITA ALS CASTELLERS DE VILAFRANCA DEL PENEDÈS Imatge SANDRA FERRER PEREZ PROF DO SANDRA FERRER PEREZ PROF DO 0 Thu, 31 Mar 2016, 23:36
COLÒNIES 1r ESO 3r dia Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Thu, 31 Mar 2016, 12:03
Han començat les preinscripcions pel proper curs. Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Wed, 30 Mar 2016, 22:55
2n dia de les COLÒNIES 1r d'ESO Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Wed, 30 Mar 2016, 21:29
2n dia de COLÒNIES de 2n ESO Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Wed, 30 Mar 2016, 21:18
VISITA AL CAIXAFORUM I AL PAVELLÓ ALEMANY Imatge SANDRA MARTIN APF AS SANDRA MARTIN APF AS 0 Wed, 30 Mar 2016, 18:21
COLÒNIES de 1r d'ESO Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Tue, 29 Mar 2016, 20:34
COLÒNIES 2n d'ESO Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Tue, 29 Mar 2016, 20:33
Projecte d'àmbit científic-tecnològic de 3r. Podem substituir una articulació per una d'artificial? Imatge SERGI SERRANO HERNANDEZ SERGI SERRANO HERNANDEZ 0 Tue, 29 Mar 2016, 17:22
COLÒNIES 1r ESO Imatge TOYA GARCÍA PROF DO TOYA GARCÍA PROF DO 0 Tue, 29 Mar 2016, 13:17
Projecte d'àmbit cientifico-tecnològic de 3r Imatge SERGI SERRANO HERNANDEZ SERGI SERRANO HERNANDEZ 0 Mon, 28 Mar 2016, 19:40
Moltes felicitats nois i noies!! Imatge NÚRIA SUBIRÀ PROF DO NÚRIA SUBIRÀ PROF DO 0 Fri, 25 Mar 2016, 22:14
Aprenentatge Servei per recuperar el mediambient! Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Fri, 11 Mar 2016, 16:56
EL CATALÀ A LA RÀDIO I Albert Planadevall Imatge SANDRA FERRER PEREZ PROF DO SANDRA FERRER PEREZ PROF DO 0 Fri, 11 Mar 2016, 13:39
CONCURS DE CIÈNCIA! Imatge Ivet Moreno Figueras ESO2A Ivet Moreno Figueras ESO2A 0 Thu, 10 Mar 2016, 14:22
Recull d'imatges de les presentacions de 2n ESO Imatge RAQUEL CASAS PROF AL RAQUEL CASAS PROF AL 0 Wed, 9 Mar 2016, 22:23
Celebrem el 8 de març amb GRANS FILOSOFES de tots els temps Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Tue, 8 Mar 2016, 21:39
Un facebook al segle XIII? Imatge DAVID GARCIMARTIN *PROF AS DAVID GARCIMARTIN *PROF AS 0 Tue, 8 Mar 2016, 20:08
Activitat de conscienciació a tutoria Imatge TOYA GARCÍA PROF DO TOYA GARCÍA PROF DO 0 Sat, 5 Mar 2016, 18:21
Projecte MONT-PARC 2n Trimestre Àmbit Científico-Tecnològic Imatge PAMELA MARTIN CARRETON APF ACT PAMELA MARTIN CARRETON APF ACT 0 Thu, 3 Mar 2016, 21:02
Vaga alumnat Imatge XIMO MONTANER SOLER XIMO MONTANER SOLER 0 Thu, 3 Mar 2016, 07:30
Exposicions orals 2n ESO Àmbit Lingüístic Imatge RAQUEL CASAS PROF AL RAQUEL CASAS PROF AL 0 Tue, 1 Mar 2016, 13:23
Una iniciativa GENIAL! Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Sun, 28 Feb 2016, 21:34
Exposicions orals del projecte de l'àmbit social de 1r d'ESO: COM EREN ELS NOSTRES AVANTPASSATS? Imatge PABLO MERCADO  CASTRO PROF AL PABLO MERCADO CASTRO PROF AL 0 Sun, 28 Feb 2016, 21:32
2n dia d'esquiada! Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Thu, 25 Feb 2016, 21:09
1r dia d'esquiada a 1r batxillerat. Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Thu, 25 Feb 2016, 08:01
Visita del centre MIRASUR de Pinto (Madrid) Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Thu, 18 Feb 2016, 20:02
Premi RICHI TALENT Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Thu, 18 Feb 2016, 12:43
Sortida a COSMOCAIXA de l'alumnat de 1r d'ESO Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Thu, 18 Feb 2016, 11:02
Exàmens PET i FIRST d'anglès. Cambridge. Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Tue, 16 Feb 2016, 19:04
Intercanvi de coneixements amb l'alumnat del CEIP La Riera Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Sat, 13 Feb 2016, 19:30
L'ENHORABONA al guanyador de l Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Sat, 13 Feb 2016, 19:13
Concurs Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Mon, 8 Feb 2016, 19:41
XERRADA A CÀRREC DE MILA ARCARONS Imatge SANDRA FERRER PEREZ PROF DO SANDRA FERRER PEREZ PROF DO 0 Wed, 3 Feb 2016, 22:16
Vols participar en un concurs per anar a Silicon Valley (Estats Units)? Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Wed, 3 Feb 2016, 08:19
PIM MANUALITATS Imatge NÚRIA SUBIRÀ PROF DO NÚRIA SUBIRÀ PROF DO 0 Tue, 2 Feb 2016, 10:07
Jornades de presentació del Projecte Educatiu del centre a Mallorca. Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Tue, 26 Jan 2016, 15:26
Sortida 2on ESO a Tarragona. Imatge YOLANDA BELLES  PROF AL YOLANDA BELLES PROF AL 1 Fri, 22 Jan 2016, 21:21
PROJECTE ÀMBIT SOCIAL 1r d'ESO Imatge SANDRA MARTIN APF AS SANDRA MARTIN APF AS 0 Thu, 21 Jan 2016, 16:11
I love you, you love me. Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 1 Wed, 20 Jan 2016, 11:22
Tornen els problemes de la quinzena Imatge JORDI CAELLES ABILLAR *PROF ACT JORDI CAELLES ABILLAR *PROF ACT 0 Tue, 19 Jan 2016, 17:40
Tallers de diversitat Imatge TOYA GARCÍA PROF DO TOYA GARCÍA PROF DO 0 Sun, 17 Jan 2016, 14:12
Alumnes d'excel·lència de 1r d'ESO Imatge PABLO MERCADO  CASTRO PROF AL PABLO MERCADO CASTRO PROF AL 0 Sun, 27 Dec 2015, 14:54
L'alumnat de 2n D'ESO us desitja BONES FESTES!! Imatge NÚRIA SUBIRÀ PROF DO NÚRIA SUBIRÀ PROF DO 1 Thu, 24 Dec 2015, 16:34
Panera Imatge Wendy Katerine Armijo Mosquera ESO4B Wendy Katerine Armijo Mosquera ESO4B 1 Thu, 24 Dec 2015, 16:33
AULA GUIA Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Thu, 17 Dec 2015, 17:55
TALLER per la PAU Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Thu, 17 Dec 2015, 17:40
Visita a la Fàbrica Simon Coll i a les caves Vilarnau Imatge NÚRIA SUBIRÀ PROF DO NÚRIA SUBIRÀ PROF DO 0 Thu, 10 Dec 2015, 18:03
LA NOVEL·LA CARTES DEL MÉS ENLLÀ ARA EN CASTELLÀ! Imatge SANDRA FERRER PEREZ PROF DO SANDRA FERRER PEREZ PROF DO 0 Mon, 7 Dec 2015, 16:18
Debats ÀGORA: Invitació a les famílies! Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Tue, 1 Dec 2015, 21:18
Anem a l’espai! Imatge JOSE ANTONIO NAVARRO BARRILADO *PROF ACT JOSE ANTONIO NAVARRO BARRILADO *PROF ACT 0 Fri, 27 Nov 2015, 21:18
RECAPTE D'ALIMENTS! Imatge Nadia Gomicia Coca Nadia Gomicia Coca 0 Fri, 27 Nov 2015, 10:55
You can! Imatge XIMO MONTANER SOLER XIMO MONTANER SOLER 1 Tue, 24 Nov 2015, 22:56
Erasmus+ Imatge YOLANDA BELLES  PROF AL YOLANDA BELLES PROF AL 0 Tue, 24 Nov 2015, 18:43
Aqeusta tarda NO hi ha taller de matemàtiques!! Imatge JORDI CAELLES ABILLAR *PROF ACT JORDI CAELLES ABILLAR *PROF ACT 0 Tue, 24 Nov 2015, 10:25
Juguem a programar amb Blockly Imatge SERGI SERRANO HERNANDEZ SERGI SERRANO HERNANDEZ 0 Thu, 19 Nov 2015, 18:40
VACUNACIÓ CONTRA EL TÈTANOS I DIFTÈRIA (Td) per l’alumnat de 2n d’ESO Imatge MONTSE GUELL *PROF ACT MONTSE GUELL *PROF ACT 0 Thu, 19 Nov 2015, 11:12
Presentació llibre Cartes del més enllà de l'escriptora Olga Borràs Imatge SANDRA FERRER PEREZ PROF DO SANDRA FERRER PEREZ PROF DO 0 Thu, 19 Nov 2015, 10:57
Projecte KAME AMEN- Àmbit Científicotecnològic 2n ESO Imatge PAMELA MARTIN CARRETON APF ACT PAMELA MARTIN CARRETON APF ACT 0 Wed, 18 Nov 2015, 16:43
L'hort de l'Institut ja té el gota gota! Imatge NÚRIA SUBIRÀ PROF DO NÚRIA SUBIRÀ PROF DO 1 Thu, 12 Nov 2015, 19:58
ESTUDI ELECTROCARDIOGRAMA del Projecte 3r ESO Àmbit Científic - Tecnològic Imatge SANDRA FERRER PEREZ PROF DO SANDRA FERRER PEREZ PROF DO 0 Tue, 10 Nov 2015, 16:41
emails @insmontgros.cat Imatge XIMO MONTANER SOLER XIMO MONTANER SOLER 0 Tue, 10 Nov 2015, 00:18
Els i les professores treballant intensament. Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Mon, 9 Nov 2015, 22:05
Campanyes contra la VIOLÈNCIA de GÈNERE Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Fri, 6 Nov 2015, 20:01
Pàgina: ()   1  2  3  4  5  6  7  8  ()