FÒRUM

Anuncis i notícies generals

Pàgina:  1  2  3  4  5  ()
DebatIniciat perRespostesDarrer missatge
Sant Jordi 2017 Imatge RAQUEL CASAS PROF AL RAQUEL CASAS PROF AL 0 Tue, 25 Apr 2017, 08:47
Preinscripció Batxillerat 2017-2018 Imatge MINERVA DE LA CALLE PROF ACT MINERVA DE LA CALLE PROF ACT 0 Mon, 24 Apr 2017, 11:04
Celebració Sant Jordi 2017 Imatge RAQUEL CASAS PROF AL RAQUEL CASAS PROF AL 0 Fri, 21 Apr 2017, 14:15
Arribada COLÒNIES 1r ESO Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Fri, 21 Apr 2017, 10:31
Girls in ICT day 2017 - EPSEVG Imatge MINERVA DE LA CALLE PROF ACT MINERVA DE LA CALLE PROF ACT 0 Fri, 21 Apr 2017, 07:16
Colònies 1r d'ESO. 2o dia. Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Wed, 19 Apr 2017, 13:38
ZONA E VILANOVA I LA GELTRÚ Imatge SANDRA FERRER PEREZ PROF DO SANDRA FERRER PEREZ PROF DO 0 Wed, 19 Apr 2017, 10:02
Imatges de la sortida cap a les colònies de 1r Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Tue, 18 Apr 2017, 21:00
Colònies 1r d'ESO. 1r dia Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Tue, 18 Apr 2017, 12:24
Demà últim dia per presentar-se al concurs de Sant Jordi Imatge RAQUEL CASAS PROF AL RAQUEL CASAS PROF AL 0 Thu, 6 Apr 2017, 19:07
PARTICIPEM AL VIDEOMAT Imatge JORDI CAELLES ABILLAR PROF ACT JORDI CAELLES ABILLAR PROF ACT 0 Wed, 5 Apr 2017, 11:51
Guanyadores del Concurs de Cartells per als Contenidors de Reciclatge Imatge Clàudia Larumbe Serra *EST BAT1A Clàudia Larumbe Serra *EST BAT1A 0 Tue, 4 Apr 2017, 10:11
Guanyador enigma Març Imatge RAQUEL CASAS PROF AL RAQUEL CASAS PROF AL 0 Mon, 3 Apr 2017, 14:45
Orientació Imatge SANDRA FERRER PEREZ PROF DO SANDRA FERRER PEREZ PROF DO 0 Mon, 3 Apr 2017, 13:39
Treball de recerca Imatge Pablo Recasens Merino *EST ESO4B Pablo Recasens Merino *EST ESO4B 0 Sat, 1 Apr 2017, 21:46
Concurs de relats Coca-cola Imatge RAQUEL CASAS PROF AL RAQUEL CASAS PROF AL 0 Sat, 1 Apr 2017, 16:46
Tornada de les colònies de 2n d'ESO Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Fri, 31 Mar 2017, 15:04
Saló del còmic 3r d'ESO Imatge MARIA AMPARO TALENS UBEDA PROF ACT MARIA AMPARO TALENS UBEDA PROF ACT 0 Fri, 31 Mar 2017, 07:20
Colònies de 2n d'ESO a LA GRANJA Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Wed, 29 Mar 2017, 21:38
Colònies de 2n d'ESO, 2n dia Imatge TOYA GARCÍA PROF DO TOYA GARCÍA PROF DO 0 Wed, 29 Mar 2017, 11:56
Colònies de 2n d' ESO, 1r dia. Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Mon, 27 Mar 2017, 23:25
Aquest cap de setmana als telenotícies de TV3! Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Fri, 24 Mar 2017, 19:15
Concurs Sant Jordi 2017 Imatge RAQUEL CASAS PROF AL RAQUEL CASAS PROF AL 0 Thu, 23 Mar 2017, 19:11
Enquesta sobre Els Okupes Imatge Marta Abellán Marcé *EST ESO4C Marta Abellán Marcé *EST ESO4C 1 Wed, 22 Mar 2017, 21:32
Preinscripció 2017-2018 Imatge MINERVA DE LA CALLE PROF ACT MINERVA DE LA CALLE PROF ACT 0 Mon, 20 Mar 2017, 09:22
Reunió informativa de les colònies de 1r d'ESO, dilluns 20 de març, a les 18:45, a l'aula Àgora. Imatge Artur Vidal Llobera PROF AS Artur Vidal Llobera PROF AS 0 Fri, 17 Mar 2017, 18:58
Treball de recerca Imatge Alejandro Díaz García ESO4C Alejandro Díaz García ESO4C 0 Mon, 13 Mar 2017, 08:58
Web Ecomontgròs Imatge Clàudia Larumbe Serra *EST BAT1A Clàudia Larumbe Serra *EST BAT1A 0 Mon, 6 Mar 2017, 16:39
Sortida alumnat 1r ESO al Camp de les Lloses, Tona. 8 març Imatge ROSANA  LOZANO TERUEL PROF AS ROSANA LOZANO TERUEL PROF AS 0 Sun, 5 Mar 2017, 19:01
Solució enigma febrer Imatge RAQUEL CASAS PROF AL RAQUEL CASAS PROF AL 0 Sun, 5 Mar 2017, 18:21
Concurs de Disseny de Cartells per als Contenidors de Reciclatge Imatge Clàudia Larumbe Serra *EST BAT1A Clàudia Larumbe Serra *EST BAT1A 0 Fri, 3 Mar 2017, 15:22
Reunió informativa de les colònies de 2n d'ESO: dilluns 6 de març, a les 18.30, aula Àgora Imatge PABLO MERCADO  CASTRO PROF AL PABLO MERCADO CASTRO PROF AL 0 Fri, 3 Mar 2017, 13:38
Presentacions projectes 3r ESO Imatge MARIA AMPARO TALENS UBEDA PROF ACT MARIA AMPARO TALENS UBEDA PROF ACT 0 Fri, 3 Mar 2017, 09:24
Presentacions Projectes Àmbit Social 1r ESO Imatge ROSANA  LOZANO TERUEL PROF AS ROSANA LOZANO TERUEL PROF AS 0 Fri, 3 Mar 2017, 09:23
Presentacions àmbit lingüístic 2n ESO: dijous 2 de març Imatge PABLO MERCADO  CASTRO PROF AL PABLO MERCADO CASTRO PROF AL 0 Mon, 27 Feb 2017, 18:43
Treball de recerca Imatge Jessica Land *EST ESO4C Jessica Land *EST ESO4C 1 Wed, 22 Feb 2017, 11:01
Treball de recerca Imatge Alejandro Díaz García ESO4C Alejandro Díaz García ESO4C 1 Wed, 22 Feb 2017, 10:58
Setmana de Carnaval Imatge Marta Abellán Marcé *EST ESO4C Marta Abellán Marcé *EST ESO4C 0 Sun, 19 Feb 2017, 13:50
Reunió informativa 1r Batxillerat sortida a la neu. Imatge Xavier Ibañez Soler PROF ACT Xavier Ibañez Soler PROF ACT 0 Mon, 6 Feb 2017, 17:54
Projecte "FEM UN FACEBOOK de l'EDAT MITJANA" Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Fri, 3 Feb 2017, 22:22
Col·laboració amb FES+CHAPEAU Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Fri, 3 Feb 2017, 20:13
Guanyadora enigma Gener Imatge RAQUEL CASAS PROF AL RAQUEL CASAS PROF AL 0 Fri, 3 Feb 2017, 20:02
Projecte de recerca!!!!!! Imatge Lola Marcela Quevedo Scuderi *EST ESO4C Lola Marcela Quevedo Scuderi *EST ESO4C 0 Mon, 30 Jan 2017, 09:04
Visita de l'escriptora Lolita Bosch Imatge RAQUEL CASAS PROF AL RAQUEL CASAS PROF AL 12 Thu, 19 Jan 2017, 16:43
Avui he fet vaga per l'educació pública Imatge Ana Gris PROF ACT Ana Gris PROF ACT 0 Wed, 18 Jan 2017, 23:47
Guanyadores del concurs literari de l'Optativa de Lectura de 3r Imatge MARINA SOLER SOLER PROF DO MARINA SOLER SOLER PROF DO 1 Sat, 14 Jan 2017, 11:52
Resultat sorteig Panera AEE! Imatge Xavier Ibañez Soler PROF ACT Xavier Ibañez Soler PROF ACT 0 Tue, 10 Jan 2017, 10:43
Guanyador de l'enigma literari de desembre 2016 Imatge YOLANDA BELLES  PROF AL YOLANDA BELLES PROF AL 1 Thu, 29 Dec 2016, 19:41
GUANYADOR DE LA PANERA DE NADAL! Imatge SANDRA FERRER PEREZ PROF DO SANDRA FERRER PEREZ PROF DO 0 Fri, 23 Dec 2016, 18:12
Poema de Navidad Imatge Joel Vazquez Gonzlez *EST ESO3B Joel Vazquez Gonzlez *EST ESO3B 0 Fri, 23 Dec 2016, 12:23
1r trimestre de l'ambit científic tecnològic a 3r d'ESO Imatge SERGI SERRANO HERNÁNDEZ PROF ACT SERGI SERRANO HERNÁNDEZ PROF ACT 1 Sun, 18 Dec 2016, 21:18
Activitats per la diversitat Imatge Lars Saura Birk *EST ESO4A Lars Saura Birk *EST ESO4A 0 Fri, 16 Dec 2016, 14:02
Eines de presentació 2.0 pels TREBALLS de RECERCA Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Thu, 15 Dec 2016, 20:44
ENTREVISTA A PILARÍN BAYÉS Imatge Karina Sala Tarrida Del Marmol *EST ESO4C Karina Sala Tarrida Del Marmol *EST ESO4C 2 Thu, 15 Dec 2016, 19:54
Optativa de lectura, llibre: "No es invisible" de Marcus Sedgwick Imatge Evana Iris Rocha Moya *EST ESO2A Evana Iris Rocha Moya *EST ESO2A 8 Tue, 13 Dec 2016, 14:35
ACOMIADEM EL 2016 Imatge JORDI CAELLES ABILLAR PROF ACT JORDI CAELLES ABILLAR PROF ACT 0 Mon, 5 Dec 2016, 12:09
Sortim al noticier de TV3 Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Sun, 4 Dec 2016, 17:26
Guanyadora enigma novembre Imatge RAQUEL CASAS PROF AL RAQUEL CASAS PROF AL 1 Thu, 1 Dec 2016, 20:00
Nova participació del centre en unes jornades d'innovació Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Sun, 27 Nov 2016, 19:18
L'institut als noticiers de TV3 Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Thu, 24 Nov 2016, 14:37
ENQUESTA - Treball de Recerca Imatge Pere Xavier Mujal Foguet *EST BAT2A Pere Xavier Mujal Foguet *EST BAT2A 0 Wed, 23 Nov 2016, 10:01
GAMIFICACiÓ a l'aula Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 1 Tue, 22 Nov 2016, 21:50
DEBATS ÀGORA 4T D'ESO. Invitació a les famílies! Imatge SANDRA FERRER PEREZ PROF DO SANDRA FERRER PEREZ PROF DO 0 Tue, 22 Nov 2016, 19:46
Exposicions orals de 3r ESO. Creació d'una empresa cooperativa Imatge MARIA AMPARO TALENS UBEDA PROF ACT MARIA AMPARO TALENS UBEDA PROF ACT 0 Mon, 21 Nov 2016, 10:12
EXPOSICIONS ORALS de 2n d'ESO de la tasca globalitzada "KAME AMEN" de l’ÀMBIT CIENTIFICOTECNOLÒGIC Imatge PABLO MERCADO  CASTRO PROF AL PABLO MERCADO CASTRO PROF AL 0 Sat, 19 Nov 2016, 18:10
Avorrit diumenge? Pots anar a fer un CROS! Imatge Xavier Ibañez Soler PROF ACT Xavier Ibañez Soler PROF ACT 0 Thu, 17 Nov 2016, 17:35
Divendres 18. Sortida Viatge pel Sistema Solar. 1r ESO Imatge ROSANA  LOZANO TERUEL PROF AS ROSANA LOZANO TERUEL PROF AS 0 Thu, 17 Nov 2016, 09:51
Reunió de delegats Imatge Clàudia Larumbe Serra *EST BAT1A Clàudia Larumbe Serra *EST BAT1A 1 Wed, 16 Nov 2016, 22:28
Recapte de roba per Lesbos Imatge Lars Saura Birk *EST ESO4A Lars Saura Birk *EST ESO4A 2 Wed, 16 Nov 2016, 19:34
Nou Video del projecte de castellà Foto perfil Oliber cairns *EST ESO3 3 Sun, 13 Nov 2016, 19:26
Recapte de roba pels refugiats, tu depens! Imatge Lars Saura Birk *EST ESO4A Lars Saura Birk *EST ESO4A 0 Thu, 10 Nov 2016, 09:50
Booktubers. Imatge YOLANDA BELLES  PROF AL YOLANDA BELLES PROF AL 1 Wed, 9 Nov 2016, 12:47
Projecte Lectura Imatge RAQUEL CASAS PROF AL RAQUEL CASAS PROF AL 0 Mon, 7 Nov 2016, 11:16
Sortida 1ESO demà dimarts 8 de novembre Imatge MINERVA DE LA CALLE PROF ACT MINERVA DE LA CALLE PROF ACT 0 Mon, 7 Nov 2016, 11:06
"intercambio de lecciones de la experiencia" a Buenos Aires Imatge CAROLA BARRENECHEA  PROF ACT CAROLA BARRENECHEA PROF ACT 0 Thu, 3 Nov 2016, 18:50
Eleccions al Consell Escolar, sector de l'alumnat Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Wed, 2 Nov 2016, 19:09
Enigma Literàri d'octubre Imatge YOLANDA BELLES  PROF AL YOLANDA BELLES PROF AL 1 Wed, 2 Nov 2016, 11:45
TREBALL DE RECERCA- ADICCIONS DELS JOVES Imatge Michelle Ibs De Jdar *EST ESO4B Michelle Ibs De Jdar *EST ESO4B 0 Wed, 2 Nov 2016, 09:52
Opinió sobre " Un monstruo viene a verme" Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 22 Fri, 28 Oct 2016, 11:56
CONSELL ESCOLAR Imatge Selva Vidal Uroz *EST ESO2C Selva Vidal Uroz *EST ESO2C 0 Thu, 27 Oct 2016, 20:17
Manifestació en contra de la revàlida a Barcelona Imatge Lars Saura Birk *EST ESO4A Lars Saura Birk *EST ESO4A 1 Thu, 27 Oct 2016, 11:54
Full inscripció Associació Esportiva Escolar Imatge Xavier Ibañez Soler PROF ACT Xavier Ibañez Soler PROF ACT 0 Wed, 26 Oct 2016, 11:13
Visita a l´espai Neàpolis Imatge YOLANDA BELLES  PROF AL YOLANDA BELLES PROF AL 0 Tue, 25 Oct 2016, 18:55
VAGA REVÀLIDA #NOALAREVALIDA Imatge Adam Restoy Ruiz *EST ESO4B Adam Restoy Ruiz *EST ESO4B 0 Tue, 25 Oct 2016, 12:17
Dimarts 25 d'octubre : Sortida Canal Blau i espai co-working alumnat 3r ESO. Imatge ROSANA  LOZANO TERUEL PROF AS ROSANA LOZANO TERUEL PROF AS 0 Mon, 24 Oct 2016, 12:17
Oberta la inscripció de la 2a edició de l'Audi Creativity Challenge Imatge RAQUEL CASAS PROF AL RAQUEL CASAS PROF AL 0 Tue, 18 Oct 2016, 20:02
Necessitem la vostra opinió Imatge Lars Saura Birk *EST ESO4A Lars Saura Birk *EST ESO4A 1 Fri, 14 Oct 2016, 18:28
ESMORZARS Imatge Mar Adam Miret *EST ESO4A Mar Adam Miret *EST ESO4A 0 Thu, 13 Oct 2016, 09:58
HORT DE L'INSTITUT Imatge TOYA GARCÍA PROF DO TOYA GARCÍA PROF DO 0 Mon, 10 Oct 2016, 12:38
Enquesta per als daltònics. Imatge Marta Abellán Marcé *EST ESO4C Marta Abellán Marcé *EST ESO4C 0 Sun, 9 Oct 2016, 22:14
Ja han arribat els robots de Makeblock Imatge SERGI SERRANO HERNÁNDEZ PROF ACT SERGI SERRANO HERNÁNDEZ PROF ACT 0 Sat, 8 Oct 2016, 15:52
BEQUES de l'AJUNTAMENT: Convocatòria extraordinària i especial Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Thu, 6 Oct 2016, 10:55
Seu ElectrònicaServeis SocialsEnsenyamentHabitatge Inici / Sala de Premsa / Notícies Joves del Garraf reflexionen sobre els conflictes i les guerres a través del teatre Imatge SANDRA FERRER PEREZ PROF DO SANDRA FERRER PEREZ PROF DO 0 Wed, 5 Oct 2016, 23:42
Guanyadores enigma literari setembre Imatge RAQUEL CASAS PROF AL RAQUEL CASAS PROF AL 0 Tue, 4 Oct 2016, 09:43
Som del Món Imatge ROSANA  LOZANO TERUEL PROF AS ROSANA LOZANO TERUEL PROF AS 0 Mon, 3 Oct 2016, 14:11
Finalització període prova de les extraescolars Imatge Xavier Ibañez Soler PROF ACT Xavier Ibañez Soler PROF ACT 0 Sun, 2 Oct 2016, 23:11
ASSEMBLEA AMPA Imatge Ana Serra Vidal *M-P BATX1A Ana Serra Vidal *M-P BATX1A 0 Thu, 29 Sep 2016, 16:54
Llistat de centres educatius que s'adhereixen a ESCOLA NOVA 21 Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Tue, 27 Sep 2016, 18:00
Recomanació de setembre. Imatge YOLANDA BELLES  PROF AL YOLANDA BELLES PROF AL 0 Sun, 25 Sep 2016, 12:37
Resums a TWITTER Imatge SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL SUSANNA SOLER SABANÉS PROF AL 0 Thu, 22 Sep 2016, 21:09
Pàgina:  1  2  3  4  5  ()